PF-Studio Canvas Bacdkdrops

Tła ręcznie malowane na płótnie

Wprowadzenie

Witajcie na Naszej autorskiej stronie z ręcznie malowanymi tłami backdropowymi. Marka PF-Studio Backdrop tła ręcznie malowane powstała z potrzeby i miłości do fotografii.

Dzięki temu, że jesteśmy parą w życiu prywatnym jak i zawodowym najlepiej wiemy jakie potrzeby mają fotografowie studyjni. Sami to przerabialiśmy! Tak więc możecie mieć pewność, że Nasze tła spełnią Wasze fotograficzne i filmowe oczekiwania!

Zobacz Więcej

Dorota i Mateusz

Jak pisaliśmy na wstępie, od ponad 15 lat tworzymy związek prywtny i zawodowy. Od roku 2021 postawiliśmy na ręcznie malowane tła dla fotografii studyjnej.

Wiemy też to, że Nasze tła są wykonywane z pasji i z serca. Tła wykonujemy na prawdziwych profesjonalnych płótnach malarskich które są odpowiednio zagruntowane. Nasze tła nie są pospolitymi "gnieciuchami" lecz tłami wielokrotnego użytku. Zapraszamy do następnego działu gdzie znajdziecie nasze cuda ale i też możecie je wypróbować na dwa sposoby. Pierwszy to wypożyczenie na dogodnych warunkach. Drugi sposób to złożenie zamówienia, a my namalujemy go dla Was, Wasz unikatowy wzór!

Next
Bar code